Молитва Тезе в парафії с. Пісочна

В суботу,  10 березня 2018 року, в парафії с. Пісочна відбулася молитва Тезе за участю представників парафіяльної спільноти «Вифлеєм», що діє при храмі Різдва Пресвятої Богородиці м. Новий Розділ. Молитва розпочалася із вступного слова та короткої презентації як самої спільноти Вифлеєм, так і історії виникнення,  змісту та форми молитви Тезе.

Відтак звучали тезівські канти під музичний супровід, які перепліталися із зачитуванням псалмів покаяльного характеру, оскільки тематика зустрічі була присвячена важливості та суті прощення у контексті Великого посту. Для подальшого розвитку покаяльного духу учасникам було запропоновано роздуми над уривком із Євангелії від Матея, що описує історію боржника, котрому Цар простив великий борг у розмірі сто тисяч талантів, однак, який не захотів пробачити свого боржника, який завинив йому всього сто динаріїв.

На завершення кожен із присутніх підходив до розп’яття, яке в період Великого посту розташоване при тетраподі храму, та у своїй приватні молитві просив про покаяння за свої провини, а відтак молився про прощення для усіх своїх кривдників.

Незважаючи на те, що молитва Тезе є дещо новим досвідом для парафії с. Пісочна, у ній все ж взяли участь значна частина вірян як молодшого, так і старшого віку.

Щира подяка учасникам спільноти Вифлеєм із м. Новий Розділ за їхнє служіння на благо Христової Церкви та прослави Господа Бога.

Прес-служба Стрийської єпархії

 

 

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.