Молитва у дусі ТЕЗЕ спільноти “Вифлеєм”

22 лютого 2018 року у храмі Різдва Пресвятої Богородиці м. Н. Розділ відбулась «Молитва у дусі ТЕЗЕ». Це вже третя така молитва, яку проводить спільнота «Вифлеєм » разом з своїм духівником, о. Романом Штігером. Цього разу це була «Молитва Прощення у дусі ТЕЗЕ». Суть даної молитви полягає у читанні Св. Письма, псалмів, які супроводжуються коротенькими піснями, що повторюються декілька разів, а також роздумами над Словом Божим, молитвою і поклоном до Хреста.

Хочу поділитись своїми враженнями.
-Я думала, що мене вже ніщо не здивує. Готуючи молитву, Дух Святий багато працював над нами(дівчатами, що готували молитву), наводив на глибокі роздуми, давав щирі молитви, допомагав підбирати потрібні псалми, пісні. Велика робота була зроблена в спільноті, відчувався командний дух і злагодженість.

На кожному етапі нашої підготовки діяв Бог і допомагав у всьому. Тому, йдучи 22 лютого на молитву, я особисто була вже дуже «піднесена у дусі» і думала, що мене вже ніщо не здивує, але …
Читання Св. Письма, Мт.18,23-35 і глибокі роздуми о. Романа над словом Божим нікого не залишили осторонь. Слово пронизувало, надихало, оживало в наших серцях, в той момент я дивилась на нашого духівника і розуміла, що це не він зараз говорить, що людина не може так сказати, що це сам Господь зараз промовляє через священика до кожної людини, яка була присутня. Далі Молитва Прощення, яку читали дівчата, cпоглядання на Хрест, поклін до Христа, під музичний супровід, ця атмосфера присутності БОГА, все було ОДНИМ-ЦІЛИМ. В очах людей, я бачила сльози, радість і бажання чогось нового. Кожен хотів підійти, щось сказати, чимось поділитись, когось обняти…

Цей вечір, молитва – це був подарунок для нас присутніх і особисто для мене від Господа, тому на завершення хочу сказати – Направду Господи Ти Великий і дари Твої нескінченні для тих, хто шукає і прагне Тебе. ДЯКУЮ ГОСПОДИ!!!

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.