Мощі покровителів парафії в храмі у с. Більче

Photo0852«Тепер будете мати нагоду користати з цих мощів, які виділяють духовне тепло, духовну силу, енергію ласки для того, щоби позбавитися світського, матеріального поневолення, а стати вільними для Бога» – такими словами звернувся Владика Іреней Білик до парафіян с. Більче. 8 вересня він передав на вічне зберігання мощі святих безсрібників Косми і Дам’яна у місцевий храм, який носить їх ім’я.

Після зачитування Грамоти на право їх посідати Владика зі священиками відслужили Молебень до свв. Косми і Дам’яна. У проповіді серед іншого Владика підкреслив: «Коли ви молитесь, дотикаєте їх, клякаєте на молитву перед ними, то вони єднають нас із Богом. Вони допоможуть нам в цей непростий час зберегти себе миротворцями, а отже синами Божими».

о. Ярослав Гарасимів, адміністратор даної парафії, подякував Богові за цю подію та попросив для єпископа Іринея щедрих ласк, котрі послужать запорукою подальшого успішного служіння для Божої слави та добра Церкви і люду Божого.

«Я давно мріяв, щоби в нашому храмі були мощі наших покровителів, але сталося так, що Бог захотів нам їх подарувати саме нині, коли перед нами, як і перед усім народом України, стоять такі драматичні виклики. Свв. Косма і Дам’ян покріплять нашу віру, нашу християнську позицію перед цими викликами», – сказав о. Ярослав.

Усі разом заспівали «Боже великий, єдиний» та змовили молитву в наміренні Святішого Отця задля отримання повного відпусту.