«Митрополит Андрей і діти», – година духовності для учнів загальноосвітніх шкіл Стрия

DSC005936 лютого 2015 року, з нагоди року Митрополита Андрея Шептицького, у Міському Будинку культури м. Стрия зібралися учні 5-6 класів місцевих загальноосвітніх шкіл, на годину духовності. З привітальним словом до присутніх звернулися о. Олег Овсяник, о. Юрій Лесишин та с. Людмила Панасюк. Потім була театралізована вистава «Митрополит Андрей і діти», яку з великою любов’ю підготували учні та вчителі СЗОШ №8.

Серце Митрополита Андрея завжди було відкрите на Божу любов, яку він так щедро дарував усім, а особливо дітям. І саме ця любов віддзеркалюється сьогодні у серцях наших дітей і всіх людей, які свято вшановують пам’ять Митрополита Андрея і заносять до Бога подячні молитви за його прославу.

Щиро дякуємо усім, хто був причетний до організації і проведення цієї години духовності: учням СЗОШ №8, які так старанно, творчо і цікаво представили нам величну постать Митпополита Андрея, та педагогам. Нехай їх творчий доробок буде виявом вдячності Богові за дар життя і служіння Митрополита Андрея, за його любов та молитви, якими і понині обіймає він нашу Церкву і народ.

с. Людмила Панасюк, СНДМ,
голова комісії освіти і виховання
Стрийської єпархії УГКЦ