На двох парафіях Стрийської єпархії відбулася щорічна акція “Посади Дерево миру”

11 і 12 листопада 2017 року, в м. Городку та с. П’ятничани на Стрийщині, проведено екологічну акцію “Посади Дерево миру”. На парафії Благовіщення пресвятої Богородиці м. Городка ця акція пройшла в рамках зустрічі референта Бюро екології Стрийської єпархії о. Олега Кобеля з парафіяльною молоддю, що є учасниками громадської організації “Апостольська Чота”. На запрошення керівника цієї організації, пароха парафії Благовіщення Пресвятої Богородиці о. Михайла Греділя, екореферент мав екологічну науку про відповідальність за створіння. Після науки молодь із священиками висадили 2 мигдалеві дерева та 8 дубків біля парафіяльного молодіжного центру.

Ще одне таке мигдалеве дерево було посаджено наступного дня на церковному подвір’ї храму святої мучениці Параскеви П’ятниці в с. П’ятничани Стрийського району. Отець Віталій Гулич звернувся після Божественної Літургії до всіх вірних із закликом дбайливого ставлення до природи, розказавши про акцію “Посади Дерево миру”. Після Водосвяття, у присутності всієї парафіяльної громади та численних священиків було посаджено це декоративне деревце.

Бюро екології УГКЦ запрошує інші парафії прийняти участь в цій чудовій акції та цією формою дияконії ствердити свою віру в Бога Творця та піклування про створений Богом світ.
Повідомив о. Олег Кобель
Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.