На екологічному таборі діти навчалися любити Бога і створений Ним світ

4 липня 2018 року в смт Журавно завершився другий заїзд міжєпархіального екологічного табору “Зелен-Світ Фото”, організований Бюро екології Стрийської єпархії. Діти від 10-ти до 15-ти років Стрийської та Самбірсько-Дрогобицької єпархій цілий тиждень навчалися любити Бога Творця і створений світ. Це був цікавий час, сповнений різноманітними екологічними акціями, лекціями, молитвою, еко-естафетами, тереновими іграми і позначений особистим духовним зростанням через участь у Святих Тайнах.

Ще однією особливістю табору стало залучення дітей Журавнівського сиротинця, які складали окрему студію. Студіями називали команди таборовиків, аніматорів звали майстрами оскільки табір був присвячений фотографії. Саме навчаючись мистецтва фотографії, можна краще пізнати красу створеного Богом світу.
Як і кожного року, учасники та управа табору провели прибирання сміття та екологічний флеш-моб в центрі селища. Всі сім студій зробили власні малюнки крейдою на обрані теми. Також, за сприяння селищної ради діти посадили в парку 8 дерев, долучившись до Всеукраїнської акції “Посади дерево миру”
Цим табором не завершуються екологічні табори у Стрийській єпархії. Вже 9 липня до сонячної Хорватії вирушить група з 54 осіб для участі в екологічному міжєпархіальному таборі.
Повідомив о. Олег Кобель
Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.