На Городоччині розважали над святістю Матері Терези

DSCN2489 - КопіяУ суботу, 2 липня 2016 року, випускники Львівської Духовної Семінарії Святого Духа, на запрошення о. Івана Коваля, адміністратора храму св. Миколая, провели молитовні чування для вірних села Дубиневичі, що на Городоччині. Особливістю цих чувань була присутність у храмі ікони святої Матері Терези з частинкою її мощей.


Чування розпочались Вечірнею з Литією. Опісля, парафіяни мали можливість детально дізнатись про історію життя святої Матері Терези з Калькультти та її подвижницьке жертовне життя для немічних і покинутих через хворобу людей.

Далі семінаристи провели співану Вервицю, в часі якої вірні мали нагоду приступити до  Таїнства Сповіді. Після цього було відслужено Молебень до Христа Чоловіколюбця, який очолив о. Михайло Кушнір, парох храму свв. безср. Косми і Дам’яна, Городоцького деканату. Вкінці Молебня отець виголосив науку, у якій звернув увагу на важливість допомоги потребуючим та говорив про Боже милосердя у житті кожної людини.

Кульмінацією чувань стала Божественна Літургія, після якої о. Іван Коваль подякував о. Михайлу та семінаристам-випускникам за допомогу у проведенні чувань. Також слова вдячності пролунали до чисельно зібраних парафіян села за їхню активну участь і священик побажав, щоб кожен за прикладом святої Матері Терези прямував до святості, зокрема через допомогу ближнім.

 

Повідомив о. Іван Коваль