На Квітну Неділю освячено парафіяльний ігровий майданчик і проведено благодійний ярмарок у с. Кавське

 

mk24 квітня 2016 року у Квітну Неділю, що традиційно є Днем молоді в УГКЦ, на парафії прп. Параскеви було освячено дитячий ігровий майданчик, споруджений з нагоди Року Божого Милосердя. Після Божественної Літургії, в часі якої читалося звернення Блаженнішого Святослава, а десятки дітей та молоді приступили до Євхаристії, було освячено лозу, а відтак і сам майданчик. Адміністратор парафії прп. Параскеви о. Олег Кобель прочитав молитву на благословення дітей і покропив майданчик свяченою водою. Тоді ж перші діти спробували все його приладдя.

Ігровий майданчик було виготовлено завдяки праці та вмінню п. Ігора Улича при допомозі членів парафіяльного братства, яке очолює п. Василь Василенко. Великий фінансовий вклад вніс агрокомплекс “Галичина-Захід”, дирекція якого неодноразово відгукувалася на потреби громади с. Кавське. У парафії прп. Параскеви довголітня та плідна співпраця з цими меценатами, які надають посильну допомогу у реалізації різноманітних парафіяльних ініціатив.

Також цього дня на парафії відбувався благодійний ярмарок. Члени парафіяльного гуртка рукоділля і спільноти “Перепілка” продавали свої вироби: вітальні листівки і тістечка. Виручені кошти буде направлено на лікування стрийської волонтерки Ліди Керницької. Такі благодійні ярмарки діти організовують кілька разів на рік, долучаючись таким чином до соціальної роботи на парафії.

Ці та інші заходи на парафії с. Кавське мають за мету конкретними вчинками виявити сенс святкування ювілейного року Божого Милосердя, а саме – прийняти та поділитися цим милосердям з іншими.

 

За матеоіалами http://paraskeva.org.ua