На парафії Всіх Святих Українського Народу продовжуються «Ігри Флори»

11264390_1736344883258756_402664300_oУ суботу, 9 травня 2015 року, на парафії Всіх Святих Українського Народу продовжувалися «Ігри Флори». Цього разу змагання було з іноземних мов: англійської, німецької, польської, а також перевірялися знання з української мови. Були 2 рівні завдань. Спочатку учасники читали і перекладали текст із певної мови, а потім складали діалог на основі теми, запропонованої вчителем. Також був розважальний конкурс для капітанів: «Наскільки я знаю про свою парафію».

Суддями на змаганнях були: п. Іванна Онуфер, вчитель німецької мови, п. Божена Маїк, вчитель польської мови, п. Олена Купранець, вчитель англійської мови і п. Любомира Олійник – з української мови.

Святий Іван Павло ІІ пише: « Церква захоплюється, апробує і поважає спорт, відкриваючи у ньому гімнастику для душі і тіла, тренування для соціальних взаємин, які ґрунтуються на повазі до інших і до власної особи…». Тому, наступного дня змагання продовжилися у спортзалі 9 школи м. Стрия. Основні ігри, за які учасники могли отримати найбільше балів, були баскетбол та волейбол, а також підтягування, стрибання на скакалці та інші фізичні вправи.

Після другого етапу змагань, попереду – команда «Надія», покровителем якої є Андрей Шептицький. Спортивним суддею був обраний п. Іван Насінник, який за освітою є вчителем фізкультури.

У часу змагань можна було бачити яку велику силу має спорт для формування особистостей. Це одночасно і праця, і гра. Бо молода людина таким способом кує у собі сильну волю, виховує, щоб бути собі господарем, не бути малодушним, а також поважати інших. А можливо ці змагання для декого стали відкриттям таланту інших, що веде до більшого цінування один одного.

 Джерело: vsun.org.ua