На Стрийщині проходять дні духовної віднови для педагогів та школярів

DSC00618У співпраці Комісії у справах молоді, Комісії виховання і освіти Стрийської єпархії та відділу освіти Стрийської райдержадміністрації, в навчальних закладах Стрийського району проходять Дні духовної віднови для педагогічних та учнівських колективів на тему: «Відчини мені двері покаяння, Життєдавче». З цією метою визначені 8 базових шкіл, у які приїжджають діти і вчителі з довколишніх сіл.

Впродовж трьох тижнів ми побували у: НВК «Дашавському ЗНЗ І-ІІІ ст.–ДНЗ» (3 березня 2015 року), Великодідушицькій СЗОШ І-ІІІ ст. (5 березня 2015 року), НВК «Середня загальноосвітня школа-гімназія» ім. М. Шашкевича у с. Дуліби (10 березня 2015 року), НВК «Любинцівський ЗНЗ І-ІІІ ст.–ДНЗ» (12 березня 2015 року), НВК «Братківський ЗНЗ І-ІІІ ст.–ДНЗ» (17 березня 2015 року).

Зустрічі проводимо по групах, за які відповідальні: о. Олександр Ройко (учні 9-11 класів), Мар’яна Лужецька (учні 7-8 класів), Олег Ружелович (учні 5-6 класів), с. Людмила Панасюк (вчителі).

Дякуємо усім педагогічним працівникам та спеціалістам відділу освіти за допомогу в організації і проведенні Днів духовної віднови і віримо, що Божі зерна, посіяні в дитячі душі, принесуть своєчасні плоди.

с. Людмила Панасюк,
голова комісії виховання і освіти
Стрийської єпархії УГКЦ