На свято Миколая владика Богдан відвідав м. Перемишляни

1450825220__g8rm-yluu019 грудня 2015 року, в день празника святого Миколая Чудотворця, Архиєпископа Мир Ликійських, Преосвященний владика Богдан (Манишин), єпископ-помічник Стрийської єпархії, відвідав храм святого Миколая у м. Перемишляни, де очолив Архиєрейську Божественну Літургію.

В часі богослужіння, владика виголосив проповідь, у якій звернув увагу на особу святого Миколая: «Святі не тільки ті, хто жив у минулому столітті, а ті, хто живе між нами, ті, кого ми вшановуємо сьогодні, на прикладі святого Миколая. Святитель Миколай робив добро таємно. Так само, як Ісус зціляє людей і говорить нікому не розповідати про це», – наголосив архиєрей.

«У християнському житті маємо вважати на таємність наших добрих діл, наслідуючи святих. Ми повинні бажати робити добро таємно і не мати за це винагороди і тоді це матиме більшу цінність», – продовжив єпископ.

Завершуючи проповідь, преосвященний владика Богдан звернувся до вірних словами: «Просімо ласки у святителя Миколая, щоб ми були подібні до нього, але щоб через його особу ми завжди бачили  у ньому Христа, який є правдивим прикладом милосердя!».

Повідомив бр. Назар Юзвяк