На Жидачівщині спільноти «Діти світла» відзначили п’ятирічний ювілей

с. Вільхівці28 червня 2015 року на парафіях св. апп. Петра і Павла с. Пчани,  св. Дмитрія с. Вільхівці, а 21 червня на парафії Успіння Пресвятої Богородиці с. Волиця-Гніздичівська Жидачівського району, з ініціативи місцевого священика о. Василя Попика відбулося свято в честь 5-річниці заснування спільноти “Діти світла”.

Тема свята: «Моя дорога веде до Бога».  Діти розповіли дорослим про сенс людського життя. «Рецепт щастя від Христа, звучить дуже просто: будь милосердним і будеш щасливим. Якщо ти називаєш себе Його учнем, то озирнися довкола – і неодмінно побачиш людей, які потребують твоєї любові, і не лише на словах…  Кожна добра, навіть найдрібніша справа є прикладом любові до ближнього. Тож, не обов’язково одягати на себе майку з написом «Я – учень Ісуса».  Варто викарбувати ці слова в своєму серці».

Також найменші учасники поставили сценку під назвою «Сіль» суть якої в тому, що як кожний кристалик солі важливий в тому, щоб посолити якусь страву, так важливою є кожна людина в нашій спільноті. На закінчення прозвучали вірші на честь Богородиці, яка завжди поспішає до кожного в будь-якій потребі.

Адміністратор парафій о. Василь подякував усім хто долучився до проведення цього свята і побажав подальшого розквіту, любові до Бога і до ближнього.

 

Довідка: Дитяча спільнота “Діти світла” були заснована о. Василем Попиком 23 червня 2010 року в с. Вільхівці та с. Волиця-Гніздичівська і 25 червня в с. Пчани. Кількість учасників понад 20 дітей. Кожна дитяча спільнота має свого голову. Ними є Крижанівська Мар’яна с. Пчани, Головач Оксана с. Вільхівці і  Любомир Гапатин с. Волиця-Гніздичівська. Зустріч спільноти на катехизацію – раз в місяць. Спільнота бере активну участь в молитовному житті парафії і у постановці різноманітних сценок з нагоди важливих свят чи подій.

 

Адміністратор парафії с. Пчани, с. Вільхівці, с. Волиця-Гніздичівська,
о. Василь Попик