Парафіянам с. Кавське показали виставу про блаженного священномученика Омеляна Ковча

000_00243 травня 2015 року, за сприяння о. Віктора Мельника, адміністратора парафії св. Миколая м. Перемишляни, народний театр з цього міста завітав на парафію прп. Параскеви с. Кавське на Стрийщині, з виставою про життя священомученика о. Омеляна Ковча.

На сцені Народного Дому с. Кавське, що гостинно прийняв артистів та глядачів, було зіграно драму життя Людини з великої літери, блаженного УГКЦ, якого називають “Парох Майданека”. Артисти театру чудово впоралися із своїм завданням, розкрити віхи життя отця Омеляна та занурити глядача в час, у якому жив блаженний. 

Непідробні емоції переповнювали як дітей, так і дорослих, коли розкривали для себе велич та покликання мужа віри, яким був о. Ковч для воїнів УГА, власної родини, парафії, мешканців Майданека.

Після закінчення вистави о. Олег Кобель, адміністратор парафії прп. Параскеви с. Кавське, сердечно подякував гостям за їхній виступ, а також численним глядачам у залі. А довгі овації на честь артистів з м. Перемишляни стали знаком вдячності та визнання їхнього акторського таланту від усіх без винятку присутніх у залі.

Джерело: www.paraskeva.org.uа