Нічні чування для молоді «Любов не зачиняє двері»

У ніч з 31 березня на 1 квітня 2018 року у храмі Благовіщення Пречистої Діви Марії відбулись нічні чування для молоді м. Стрия «Любов не зачиняє двері». Цієї ночі понад сто молодих людей слухали Слово Боже і пізнавали правду про його животворну силу та руйнівну силу гріха, ділились своїми розважаннями над біблійними текстами, творячи Христову спільноту. Це була молитовна зустріч, яку разом творили парафіяльні молодіжні спільноти м. Стрия, приготувавши для усіх певні духовні розважання, інсценізації та молитву Тезе.

Також, молодь під проводом с. Партенії, СНДМ, підготувала Хресну дорогу з розважаннями для юнаків і дівчат, а с. Лаврентія, СНДМ, ознайомила усіх із способом Біблійних читань.

Під час Літургії своїми духовними розважаннями над Євангельським уривком з молоддю ділився о. Петро Верхоляк, котрий є головою Комісії студентського душпастирства і керівником Школи Молодіжного Християнського Лідерства Стрийської єпархії. Після Літургії реколектант у спілкуванні з юнацтвом порушив тему цінностей любові та дружби у стосунках молодих людей.

Прес-служба Стрийської єпархії

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.