Нові спільноти УМХ на Жидачівщині

IMG_5186 4 квітня в с. Пчани та 28 березня 2015 року в с. Вільхівці  Жидачівського району було створено дві нові спільноти УМХ, до складу яких увійшло більше двадцяти молодих людей. На першій зустрічі спільноти Вибрано управу та було обговорено плани на подальші два місяці, зокрема чування біля Божого гробу з читанням Святого Письма, великоднє свято, гаївки, участь у прощі до Гошева, свято матері, урочистості з нагоди року митрополита Андрея Шептицького.

Також, члени спільноти приступили до Святої Тайни Покаяння, щоб Бог благословив їх добрі наміри і щоб належно приготуватися до Воскресіння Господнього. Розпочалася праця над статутом місцевого УМХ.  Молодіжні спільноти, куди входять в основному студенти, налаштовані до співпраці з усіма іншими молодіжними організаціями Стрийської єпархії і готові допомагати своєю діяльністю розвитку парафії до якої належать.

Адміністратор парафій о. Василь Попик побажав усім успіхів у втіленні в життя всіх добрих ідей і планів які обговорювались під час перших зібрань УМХ.