Облечини братів-редемптористів у Кохавині

 19 серпня 2017 року, четверо братів розпочали новіціят у Львівській провінції редемптористів. Урочистості на свято Преображення в монастирі св. Герарда в Кохавині (смт. Гніздичів Жидачівського р-ну Львівської обл.) очолив протоігумен о. Андрій Рак. Він прийняв до новіціяту братів Богдана Критовича, Ігоря Півторака, Назарія Ходачека та Богдана Хруща.

Новіціят (від лат. noviciatus, novitiatus «новий, недосвідчений», з novus «новий»), який триває рік, є канонічним часом підготовки юнака до вступу у Згромадження, під час якого новики знайомляться з духовністю та місією редемптористів.

Подія зібрала редемптористів з різних монастирів України та з-за кордону, а також батьків, рідних та друзів братів. З цією важливою подією на дорозі покликання новиків привітали молодь зі спільноти «Світло Христа» зі Львова, з якої походить один з братів-новиків, молодь місцевої спільноти «Кохавинські зорі», сестри-редемптористки та сестри Пресвятої Богородиці Фатімської, які служать у Кохавині.

Новий рік кандидатури у Львівській провінції редемптористів розпочнеться 27 серпня 2017 р. у монастирі св. Йосифа в Івано-Франківську. Юнакам, які цікавляться або бажають спробувати себе у богопосвяченому житті, можна зголошуватися або звертатись з питаннями: +380 98 951 14 29, +38 099 152 19 86, dzima7@gmail.com
Джерело: http://www.cssr.lviv.ua/news/?article=2177
Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.