Організаційна зустріч із підготовки до проведення Форуму мирянських спільнот Стрийської єпархії

IMG_495122 червня 2015 року, в приміщенні Єпархіального управління Стрийської єпархії УГКЦ, відбулась організаційна зустріч із підготовки до проведення Форуму мирянських спільнот Стрийської єпархії. Даний форум буде першим щаблем у підготуванні до проведення загальноукраїнського Форуму мирянських спільнот Української Греко-Католицької Церкви. Ціллю якого буде: обмін досвідом між мирянськими спільнотами, наповнення спільнот, які, можливо, на даний час переживають період занепаду, а також для поширення цих мирянських спільнот на теренах Стрийської єпархії.

У  зустрічі взяли участь лідери мирянських спільнот нашої єпархії та представники Єпархіяльної комісії у справах мирян та сім’ї. Кожен лідер спільноти мав можливість коротко розповісти про життя та діяльність своєї спільноти й обмінятися, у рамках зустрічі, досвідом праці у спільноті. Також було запропоновано заповнити моніторингову анкету мирянських спільнот, із ціллю краще пізнати вже існуючі спільноти та їхнє внутрішнє життя.

Відтак, присутні на зустрічі отримали коротку інструкцію, щодо нормативних зауваг та рекомендацій, необхідних для якісного наповнення та проведення форуму у нашій єпархії. Висловлюємо сподівання, що дана зустріч посприяє у досягненні поставлених цілей та додасть доброї мотивації лідерам мирянських спільнот Стрийської єпархії у їхньому служінні.

Повідомив О. Тарас Костик,

Голова комісії у справах мирян та сім’ї