Освячення каплиці

15 липня 2017 року в день Положення Ризи Пресвятої Богородиці у с. Репехів, що на Жидачівщині, відбулися урочистості з нагоди відновлення каплиці на прославу Пресвятої Богородиці. З Благословення Преосвященного Владики Тараса, Єпарха Стрийського, у цей день запрошені священики та парафіяни села зібралися, щоб взяти участь в освяченні відновленої каплиці. о. Андрій Корчагін, протопресвітер Шевченківського деканату м. Львова, під час проповіді заохотив людей молитися до Пресвятої Богородиці нашої Матінки Небесної.

На завершення урочистостей адміністратор парафії о. Андрій Соколовський вручив жертводавцям п. Іванні та Любові Лабам подячні грамоти, якими на прохання Преосвященного Владики Тараса їх нагородив Блаженійший Патріарх Святослав. Також жертводавцям були вручені почесні відзнаки «лагідна-сила» за збереження Українських святинь від громадського об’єднання «Країна» за представленням Владики Богдана Манишина, єпископа-помічника Стрийської єпархії УГКЦ.

О. Андрій Соколовський та парафіяни с. Репехів висловлюють щиру подяку жертводавцям відновленої каплиці родині п. Іванни та Любові Лабів. Нехай Вас п. Іванно та п. Любо та Вашу родину Господь Бог благословляє численними ласками, а Пресвята Богородиця тримає завжди під своїм материнським покровом на Многая літа!

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.