Отець оріоніст Еджідіо Монтанарі в Стрілкові на Стрийщині

5 березня 2017 року, в першу неділю Великого посту до парафіального храму с. Стрілків Стрийського району завітали представники згромадження отців оріоністів на чолі з отцем Еджідіо Монтанарі. Отець Еджідіо під час Літургії виголосив проповідь про важливість молитви, спільнотового життя та милосердя у житті кожного християнина. Ппісля Літургії священик роздав дітям та молоді іконки з зображенням засновника та покровителя оріоністів св. Луїджі Оріоне. Рівно ж усі вірні мали чудову можливість молитися до мощів св. Луїджі, які люб’язно привіз з собою о. Еджідіо.

Також отець організував молодь з парафії села Стрілків яка згодом проходитиме великопостні реколекції в монастирі отців оріоністів що у м. Львові.

Цей візит залишив у серцях кожного вірного живе слово Боже за заступництвом св. Луїджі Оріоне і всіх святих та збагатив душі духовною силою на шляху великого посту.

Довідка: Отці Оріоністи – одне зі згромаджень католицької церкви, яке виникло в Італії на межі ХІХ-ХХ століть. Загалом Згромадження Оріоністів у світі нараховує близько 1077 монахів, 775 монахинь і 386 мирян. Оріоністи присутні у понад 30 країнах світу. Основою їх діяльності є комплексна праця в галузях виховання та соціальної допомоги і профілактики.

В Україні оріоністи працюють з 2001 року, а з 2005 мають парафію Божого Провидіння, де сьогодні діє монастир та каплиця. Остання була освячена 2009 року, а монастир – 2013 у місті Львові.

Повідомив: о. Р. Дячишин

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.