У Стрию завершився єпархіальний рівень конкурсу сучасної релігійної пісні «ПІСНЯ СЕРЦЯ 2015»

182 травня 2015 року, в приміщенні Стрийського міського будинку культури відбувся єпархіальний конкурс сучасної релігійної пісні «ПІСНЯ СЕРЦЯ 2015», організований Катехитичною комісією Стрийської єпархії УГКЦ. Цьогорічний конкурс був присвячений Митрополиту Андрею Шептицькому, рівноапостольному Володимиру Великому та святим мученикам Борису і Глібу.

Участь в конкурсі брали діти і підлітки трьох вікових категорій: 7-9 років, 10-13 років і 14-17 років, серед яких було визначено 11 переможців, що зможуть взяти участь у патріаршому рівні конкурсу 6-7 червня цього року. А саме, переможцями цьогорічного конкурсу «Пісня серця» на єпархіальному рівні Стрийської єпархії стали:

У І віковій категорії
І місце: Павлишин Марта, Ходорівський деканат
ІІ місце: Гнатяк Андрій, Перемишлянський деканат
Гопей Марія, Городоцький деканат
ІІІ місце: Гарапцьо Вікторія, Новороздільський деканат

У ІІ віковій категорії
І місце: Семчишин Христина, Жидачівський деканат
ІІ місце: Дурда Яна, Стрийський деканат
Кабала Лідія, Перемишлянський деканат
ІІІ місце: Бабінець Христина, Новороздільський деканат
Бернацька Ірина, Перемишлянський деканат

У ІІІ віковій категорії
І місце: Зозуля Христина, Новороздільський деканат
ІІ місце: Хамуляк Ірина, Миколаївський деканат

До журі конкурсу входили: п. Ірина Кецик, викладач вокалу у Стрийській дитячій школі мистецтв, п. Марія Гев, переможниця патріаршого рівня конкурсу 2006 року, викладач Львівської хорової школи «Дударик» та п. Уляна Осередчук, викладач хорового відділу Дрогобицького музичного училища ім. В. Барвінського. Благословив початок конкурсу о. Андрій Бінас, голова Катехитичної комісії Стрийської єпархії.

Пісенний конкурс «Пісня серця» з різними перервами проводиться в УГКЦ з 2001 року, його метою є примноження культурних і духовних цінностей українського народу шляхом творення і популяризації сучасної релігійної пісні серед українців. Конкурс також покликаний виявляти талановитих виконавців і авторів християнських пісень.

Прес-служба Стрийської єпархії