На парафії Всіх Святих Українського Народу стартували «Ігри Флори»

11128410_890007757726031_1799483126_nУ суботу, 2 травня 2015 року, на парафії Всіх Святих Українського Народу, що у Стрию, відбувся перший етап змагань «Ігри Флори» серед парафіяльної молоді. «Ігри Флори», також відомі як «Ігри весни», це популярний в країнах Південної Америки ряд змагань між командами у різних царинах – інтелектуальних, мистецьких, спортивних.

Підлітки нарафії були поділені на три команди, в кожну з яких увійшло приблизно 20 осіб. Кожна команда має свою назву (одна з богословських чеснот – віра надія або любов) та покровителя, серед яких  – Іван Павло ІІ, Андрей Шептицький та Йосиф Сліпий. Гра поділена на 4 етапи, які відбуватимуться у кожну суботу травня відповідно.

Цієї суботи відбувся перший етап, де кожна з команд представила себе, придуманий герб і гімн, а відтак учасники ігор змагалися у знаннях з катехизму і відповіли на 60 запитань, які стосувалися загальної світової культури. Цього разу до журі входили парох парафії о. Іван Барабаш, о. Віталій Лесів та п. Оксана Барабаш.

Наступного тижня підлітки зустрінуться у спортивних змаганнях та естафетах, відтак у театральному мистецтві і співі, а насамкінець – у знанні мов та мистецтві фотографії. Кожного разу здібності учасників судитимуть компетентні у цих галузях особи.

Фінальні переможці ігор будуть нагороджені кількаденним відпочинком у горах, призи-заохочення чекатимуть і тих, хто здобуде друге та третє місця. Проте, головною ціллю змагань є об’єднати підлітків і допомогти їм відкрити свої здібності й таланти.

Змагання відбуваються завдяки старанням сестер Воплоченого Слова, згромадження яких діє при парафії Всіх Святих Українського Народу.

Джерело: vsun.org.ua