«Покликання жінки – це завжди материнство», – владика Тарас Сеньків до матерів

28Такі слова сказав єпарх Стрийський під час Архиєрейської Божественної Літургії в Катедральному храмі Успіння Пресвятої Богородиці, що у Стрию, в другу неділю травня, коли в Україні та в багатьох країнах світу відзначається День матері.

Звертаючись до матерів, які були присутні на богослуженні, владика Тарас підкреслив те, що кожна матір є образом самого Бога, який дає життя та його оберігає. Єпископ зазначив, що для кожної жінки є дуже важливим сьогодні відчути це своє велике покликання, щоб «дарувати свідоцтво правді, відкрити перед обличчям світу найвищу гідність людини, врятувати світ від загибелі, куди він прямує, приймаючи закони, які руйнують його основи».

Архиєрей зауважив, що до материнства покликана кожна жінка і, пригадуючи євангельську розповідь про самарянку, побажав матерям і тим, хто колись ними стане, бути джерелом Живої води для світу: «Покликання жінки – це завжди материнство, незалежно чи вона буде матір’ю для своєї родини, чи піде богопосвяченим шляхом і буде матір’ю духовною. Бажаю, щоб Ваше материнство було всюди видимим, у кожному поступку вашого життя, і щоб ви були джерелом Живої води для всіх, аби її нікому в цьому світі не забракло».

Прес-служба Стрийської єпархії