В Стрию відбулась зустріч директорів ЦПП Стрийської єпархії

фото1 липня  2015 року, в приміщенні єпархіального управління Стрийської єпархії відбулося засідання директорів Центру передподружнього приготування під керівництвом Марії Гавінської, керівника ЦПП та голови Комісії мирян і сім’ї о. Тараса Костика.

Під час зібрання було представлено навчальний посібник з безпосереднього приготування до подружжя «Крокуючи до шлюбу…», який готується до видання, а також обговорювалось проведення конференцій з нагоди 150 – літнього ювілею Митрополита Андрея Шептицького на тему: «Митрополит Андрей Шептицький як духовний будівничий української нації». Потім усі директори були ознайомлені з графіком методичних інспектувань відділень ЦПП на 2015 р.

Головою Комісії мирян і сім’ї о. Тарасом Костиком була внесена пропозиція щодо організації подружніх зустрічей при відділеннях ЦПП, які допоможуть молодим сім’ям вирішувати родинні проблеми. Серед інших питань обговорювались  організаційні моменти щодо днів духовної віднови, участі профільних викладачів наших відділень в семінарах – практикумах ЦПП Коломийсько – Чернівецької єпархії, тощо. Завершилась зустріч спільною молитвою.

п. Марія Гавінська,
Керівник Центру передподружнього приготування Стрийської єпархії