Парафіяльна “Зимова феєрія”

IMG_974929 січня 2017 року на околиці села Іванівці, що на Жидачівщині, було організовано та проведено веселе і захоплююче свято “Зимова феєрія”! Ідею цього свята запропонував парох храму Івана Хрестителя о. Володимир Кузик. На веселощі були запрошені діти, батьки та парафіяни с. Іванівці. Розпочалося свято із спільної молитви, а потім лунали веселі колядки під гітару, які провадив Володимир Паленичка.

Цікаві та веселі моменти були тоді, коли розпочалися рухливі та естафетні ігри. Дитячі щирі посмішки, веселі оченята та метушливі рухи створили запальну атмосферу розваг. Залучали не лише дітей, а й дорослих. Батьки дружньо бавились забави з дітворою. Діти бігали, сміялися, галасували, каталися на санчатах. Після рухливих ігор дітей пригощали печеними ковбасками, чаєм, пампушками та печивом. Діти колядували, розказували гуморески, віншували. У підготовці та організації цього веселого свята взяли активну участь: о. Володимир, діти ,батьки, парафіяни. А також не можна було б не згадати п. Володимира, паламара храму, який з великим задоволенням катав по засніжених стежках на санях із своїм конем всіх бажаючих.

Саме завдяки співпраці батьків та о. Володимира вдалося в повній мірі влаштувати для дітей свято “Зимова феєрія”.На святі панувала затишна атмосфера, було розпалене багаття, біля якого грілися глядачі, а також завдяки музичному обладнанню свято відбулося гучно та весело. На завершення забави пролунала коляда “Бог предвічний народився”, парафіяни радісно віншували, а діти отримали в подарунок солодощі. Втомлена, але щаслива дітвора розбіглася по домівках. Свято закінчилося, але згадка про зимові розваги залишиться в пам’яті дітей до наступного року!

Хотілося подякувати всім які брали активну участь та допомагали у проведенні свята.

 

Повідомила Польова Іванна

 

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.