«Парафіяльний правильник Стрийської єпархії УГКЦ» презентовано в УКУ

image326 жовтня 2016 року, в Українському Католицькому Університеті відбувся семінар-презентація «Парафіяльного правильника Стрийської єпархії УГКЦ» та статутів діяльності пасторальних та економічних рад, в основу якого лягли загальні положення парафіяльного правильника, затвердженого Синодом Єпископів УГКЦ у 2015 році. Організатором презентації документу, яким мають керуватися всі парафіяльні спільноти Стрийської єпархії, була кафедра пасторального богослов’я філософсько-богословського факультету УКУ. 

Участь у заході взяли Преосвященний Владика Тарас (Сеньків), єпарх Стрийський, який виступив з доповіддю на тему «Внесення змін та доповнень до Парафіяльного правильника і статутів парафіяльних рад», отець Олег Барбуляк, промотор справедливості Стрийської єпархії, який представив доповідь «Парафіяльний правильник та модель канонічної організації парафії». Модератором семінару був о. д-р Володимир Ждан, канцлер Стрийської єпархії, викладач УКУ. В ході обговорення учасники мали змогу поставити питання доповідачам та отримати вичерпні відповіді.

Варто зазначити, що презентація Правильника вже відбулася на засіданні стрийського осередку Українського Богословського Наукового Товариства, а також відбувається під час формаційних зустрічей для членів парафіяльних рад у всіх деканатах Стрийської єпархії.

Прес-служба Стрийської єпархії