Парафіянам с. Добрівляни розповіли про небезпеку узалежнень, як форми сучасного поневолення

5 березня 2017 року, в Першу неділю Великого посту, на парафії святих апостолів Петра і Павла, с. Добрівляни, що поблизу Стрия, відбулася духовна зустріч парафіян храму з о. Тарасом Сидором, головою єпархіальної комісії «За тверезість життя», в часі якої присутні мали нагоду розважати на тему: «Залежність, як форма сучасного поневолення».

Після вечірні, присутні слухали розповідь о. Тараса Сидора. «Проблема узалежнення торкається усіх людей, байдужих в цій боротьбі не може бути, бо програють усі. Статистика і цифри цього зла, яким наповнене нашу суспільство, дійсно заставляють  глибоко замислитися. Усвідомлення тієї безодні в яку потрапляють узалежнені мають спонукати до дії задля порятунку. Бо в Христі немає чужих, а є брат або сестра, які потребують допомоги»,  – зазначив священик.

Після першої науки, усі спільно помолилися Молебень за визволення узалежнених. В часі другої науки о. Тарас розповів про коріння цих проблем і як їм можна протидіяти.

На завершення щиро дякували отцю Тарасу за зустріч. З великим багажем цікавої інформації та твердим переконанням, що Господь потребує молитви за всіх узалежнених, вірні розходились по домівках, щоб розпочати новий день у вірі і надії.

Повідомив о. Володимир Галанчак,
с. Добрівляни

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.