Парафіянам с. Пісочна розповіли про необхідність соціального служіння у християнській спільноті

12 березня 2018 року, в храмі Успіння Пресвятої Богородиці с. Пісочна Миколаївського району, відбулася зустріч в рамках програми «Підвищення рівня соціальної відповідальності та участі громади на місцевому рівні». Відповідальний за соціальне служіння у Стрийській єпархії, директор БФ «Карітас Стрийської єпархії» о. Тарас Ляшок звернувся до присутніх у храмі зі вступним словом та презентував у парафії посібник «Любов’ю служіть один одному», в якому подано методичні вказівки щодо організації розвитку соціального служіння в парафіяльній спільноті.

Про богословські та практичні аспекти соціального служіння парафіянам розповів о. Олексій Федорович, наголосивши на тому, що дияконія (служіння) є невід’ємною складовою життя Церкви. Після цього, присутні переглянули відеоролик доповіді Блаженнішого Святослава, виголошене на форумі про “Соціальне служіння УГКЦ”.
На завершення, сотрудник парафії о. Тарас Бабій від імені пароха о. Володимира Ждана та парафіян подякував гостям за візит та запевнив, що спільно з парафіянами буде визначено можливі напрямки соціального служіння та аналіз потреб у парафії, результати якого будуть обговорені під час наступної зустрічі. Слід зазначити, що це була перша зустріч на даній парафії, однак цьогоріч планується провести ще п’ять таких зустрічей.

Основною метою програми «Підвищення рівня соціальної відповідальності та участі громади на місцевому рівні», яку реалізовує МБФ «Карітас України» за підтримки Відділу соціального служіння Патріаршої курії УГКЦ через єпархіальні Карітаси, є посилення активності парафій УГКЦ у сфері соціального служіння. Метою даного проекту є заохочення вірних брати активну участь у різних доброчинних і волонтерських заходах, щоб будь-яка добра ініціатива ставала конкретною відповіддю на потреби ближніх.

Прес-служба Стрийської єпархії

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.