Парафіяни Гніздичева провели екологічну акцію

DSC0827616 травня 2015 року, парафіяни зі смт. Гніздичів прийняли еко-естафету з Жидачева та долучилися до всеукраїнської акції «Зробимо Україну чистою».

З ініціативи о. Миколи Масендича, адміністратора парафії Святих безсрібників Косми і Дем’яна, за підтримки о. Ярослава Турика, районного екореферента, за ативної участі п. Івана Оліяра, голови селищної ради та п. Ігоря Кузишина, директора місцевої середньої школи, небайдужі люди зібралися в смт. Гніздичів, щоб прибрати своє селище від сміття.

Акція розпочалася у храмі, де священики відслужили молебень до Матері Божої та благословили молодь на добру працю. Відтак, присутні розділилися на три групи, щоб охопити більшу територію. Перша група прибирала дорогу до с. Королівка, друга – парк в центрі села, третя група, яка складалася з членів спільноти «Кохавинські зорі» – дорогу до монастиря св. Герарда в с. Кохавина.

Спільними зусиллями прибрали селище та назбирали більше 50 мішків сміття. Було б добре, якби естафету такого прибирання та інших екологічних акцій підхопили й інші парафії Стрийської єпархії.

о. Ярослав Турик,
прес-секретар Жидачівського деканату