«Per aspera ad astra», – нічні чування у Жидачеві присвячені Патріархові Йосифу Сліпому

24 листопада 2017 року, в храмі Воскресіння Господнього, що у місті Жидачеві, відбулися нічні чування із вшануванням світлої пам’яті Патріарха Йосифа  Сліпого. Темою чувань стало єпископське кредо Йосифа Сліпого – «Per aspera ad astra» (крізь терни до зірок). Чування традиційно розпочалися Вечірнею. По її закінченні, парох храму о. Василь Юрів виголосив першу науку. Вірні спільно розважали та молились вервицю. По завершенні вервиці сотрудник отець Ярослав Турик виголосив для парафіян другу науку.  В храмі відбувався перегляд фільму про життя Патріарха Йосифа Сліпого. Велика вдячність учасникам вокального колективу “Струмок” Центру творчості для дітей та молоді (керівник Дахній О. О.), гімназистам, вчителю музики гімназії ім. О. Партицького Гнатів М. М. за музичний та співочий супровід чувань.

Впродовж чувань, вірні мали змогу приступити до Таїнства Сповіді, а в часі Літургії прийняти Пресвяту Євхаристію. Сотрудник отець Роман Котів виголосив на Літургії третю науку. Також, було відслужено поминальну панахиду за Патріарха Йосифа та всіх жертв голодомору 1932-33 років. На завершення чувань було прочитано молитви на оздоровлення та помазання миром.

Патріарх Йосиф Сліпий заповідав «великого бажати». Нічні чування стали черговою нагодою прослави та звеличення Бога та Пресвятої Богородиці, яка неустанно молиться за нас та покриває всіх своїм омофором.

 

 Брат Роман Пауш
Львівська Духовна Семінарія

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.