Передріздвяне дійство у Кохавині

DSCN45283 січня 2016 року, в неділю перед Різдвом, у Кохавині відбулося дійство «Кохавина в очікуванні Різдва Божого Сина». Головними учасниками цього дійства стала молодь зі спільноти «Кохавинські зорі». У напрямку Кохавини вирушила процесійна хода у складі пастухів, ангелів, мудреців та Йосифа і Марії. На початку Гніздичева процесію зустрів і привітав голова об’єднаної громади п. Іван Оліяр. Перед брамою монастиря збиралися люди, створюючи для Марії і Йосифа різдвяну атмосферу. Пастухи відчинили браму до відпустового місця і всі пройшли «алеєю радості» до собору.

Вифлеємсько-кохавинський ангел відчинив ключем двері собору, разом з іншими ангелами запрошуючи Йосипа з Марією і всіх присутніх увійти всередину. Процесійна хода увійшла до храму, Йосип і Марія зупинилися перед порожньою оселею, яка незабаром стане вифлеємськими яслами.

Відтак було відслужено Молебень до Богородиці, в часі якого линула вдячність Марії за дар народження Божого Сина, за дар різдвяних свят, від яких нас віддаляють лічені дні.

Редемптористи з Кохавини