Передріздвяні реколекції на парафії Воскресіння Господнього у Жидачеві

DSC0925227-29 грудня 2015 року, в храмі Воскресіння Господнього у м. Жидачеві відбулися передріздвяні реколекції, які на запрошення пароха о. мітрата Василя Юріва, провів канцлер Стрийської Єпархії о. д-р. Володимир Ждан.

У своїй першій науці реколектант сказав звертаючись до людей: «Для вас реколекції не є чимось новим і ви можете себе запитати, що нового я почую, якусь нову притчу чи оповідання але не за тим ми сюди прийшли. Ми прийшли сюди в цей храм Божий і молимось перед цією чудотворною іконою Матері Божої «Оранти», щоб слова які молилися в молебні до Христа Чоловіколюбця «Серце чисте утвори в мені Боже і духа правого обнови в нутрі моєму» сповнилися в нашому житті. Щоб ми могли краще зрозуміти слова «Нехай буде воля Твоя».

В другій науці отець розважав над словами Ісуса Христа, які він сказав до розслабленого: «Більше не гріши, щоб що гіршого тобі не сталося». Християнин повинен не тільки в часі реколекцій але й ціле життя зберігати свою душу в чистоті.

У третій день реколекцій, о. Володимир пригадав обов’язок кожного християнина приступати до святих Таїнств Сповіді і Причастя. Реколектант зазначив: «Ніхто недостойний з нас навіть стояти в цьому святому храмі але з Божого милосердя з Божої любові, Господь нас запрошує на цей «весільний бенкет», Господь бажає нас одіти у «весільну одіж», Господь бажає дати себе, щоб наситити наше життя і щоб ми відчули правду свого життя. Тому закликаю вас зробити маленьку постанову кожного місяця Сповідатися і тоді ваше життя стене ближче Бога».

На завершення о. мітрат Василь Юрів подякував о. Володимиру за добрі і змістовні науки та побажав дальнішої плідної духовної праці на ниві Христовій, Щасливого нового року та веселих Різдвяних свят.

Повідомив о. Ярослав Турик,
прес-секретар Жидачівського деканату