Передріздвяні реколекції у Великих Дідушичах на Стрийщині

img_1578З 16 до 18 грудня 2016 року, в с. Великі Дідушичі Стрийського району відбулись передріздвяні реколекції, які провів канцлер Стрийської єпархії о. д-р Володимир Ждан. Щодня у парафіяльному храмі Стрітення Господнього відбувалися по дві духовні науки. Також, під час реколекцій вірні, разом зі священиками молились Літургію, Велику Вечірню, молебень до блаженних новомучеників УГКЦ та мали можливість приступити до сповіді і святого Причастя. Варто зазначити, що протягом реколекцій у храмі перебувала ікона з мощами блаженного священномученика Йосафата Коциловського.

В часі реколекцій, ціллю яких була духовна віднова та приготування до Різдва Христового, отець Володимир вказав на важливість та необхідність живої віри, правдивої любові та щирої молитви у житті сучасних християн. Також, проповідник заохотив слухачів брати участь у Святих Тайнах, розуміти їх значення та особливо шанувати, адже їх залишив Ісус Христос для спасіння людини і через них вірні найдосконаліше зустрічаються з Богом.

На завершення реколекцій о. Василь Федорович, подякував реколектантові за змістовні повчання протягом яких парафіяни мали змогу розважати над значенням Святих Тайн та ще раз переосмислити свої відносини з Господом і таким чином краще підготувати себе до свята Різдва Христового.

Прес-служба Стрийської єпархії

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.