Духовна віднова у Жидачівській центральній районній лікарні

DSC0927431 грудня 2015 року, відбувся день духовної віднови для хворих та медичних працівників Жидачівської центральної районної лікарні, яку цього року, на запрошення о. Ярослава Турика, капелана лікарні, провів о. мітрат Василь Юрів, декан Жидачівського деканату. Духовні науки розпочалися Божественною в літургією в лікарняній каплиці. Свою науку отець Василь розпочав словами: «Будьте ж милосердні, як і Отець ваш милосердний!” (Лк. 6:31-36), уважно слухаючи ці слова мимоволі задумуємося, чи кожен з нас може творити це милосердя. Саме Папа Франциск цей рік проголосив роком Божого милосердя, закликаючи всіх християн творити милосердя».

Також реколектант зазначив: «Хоча живемо ми з вами в надзвичайно трудний час, але зараз основне не втратити любов, милосердя до ближніх, не втратити віру» .

Всі медичні працівники та пацієнти лікарні мали можливість приступити до Святого Таїнства Сповіді, яке уділяв о. Роман Котів, сотрудник парафії Воскресіння Господнього м. Жидачева. На завершення Літургії отець капелан подякував за реколекції та побажав усім милосердя в новому році.

Після Літургії священики уділили Святі Тайни Сповіді і Причастя всім хворими,  які не змогли прийти до каплиці.

о. Ярослав Турик,
прес –секретар Жидачівського деканату