Передріздвяні реколеції у Карпатах

7Для того щоб належно зустріти Різдво Христове, кожна людина повинна відповідно приготуватися. Немає кращого приготування, як примирення з собою, Богом і ближніми через Св. Сповідь, Св. Причастя та спільну молитву. Саме з цією метою, 26-27 грудня 2015 року, в мальовничому куточку Карпат, в м. Сколе відбулися передріздвяні реколекції молодіжної спільноти «Гірчичне зерно 13-18 років», що діє при катедральному храмі Успіння Пресвятої Богородиці м. Стрий.

Кожного, учасники реколекцій брали участь у Божественній Літургії, яку очолював духівник спільноти о. Андрій Бінас. Духовні науки про стосунки з Богом на основі Старозавітніх текстів, про стосунки з ближніми на основі розповіді про Каїна і Авеля, про стосунки з батьками на основі прикладу Бога і Авраама та про сповнення Божих обітниць виголошував диякон Тарас Бордюк.

Після наук на молодь чекала захоплююча мандрівка Сколівськими Бескидами. Тому на вечір всі були трішки втомлені, але дуже задоволені карпатськими краєвидами. У вечірній програмі реколекцій був запланований перегляд цікавого фільму.

Також, під час реколецій спільнота побувала у костелі римо-католицької громади м. Сколе, де побачила виступ дітей місцевої катехитичної школи, які приготували надзвичайно цікаву різдвяну виставу «Четвертий мудрець». Ввечері другого дня передріздвяних реколекцій після спільної молитви та подяки Господу Богу, молодь вирушила додому.

Повідомив о. Андрій Бінас,
духівник спільноти «Гірчичне зерно 13-18 років»