Перемоги вівтарників із Заріччя

IMGP3459Молодша група вівтарників з парафії  Різдва  Пресвятої  Богородиці с. Заріччя  взяла участь у другому турі футбольного турніру під назвою «Кубок Святого Альфонса», який відбувся в монастирі св. Альфонса у м. Львові 16 – 17 липня. У першому турі цього ж турніру 8-9 липня, старша група вівтарників цієї парафії виборола  третє  місце і звання « Кращий гравець турніру», яким став Бойко Богдан.

Прибувши 16 липня в монастир, хлопці зустрілись із керівником турніру о. Михайло Гусяком , який провів юнакам екскурсію стінами монастиря. Важливим моментом цього дійства була спільна Літургія, під час якої юні футболісти мали змогу помолитись за гарне проведення турніру і за мир в нашій країні. Після молитви учасникам була надана можливість підкріпитись під час вечірньої трапези, на якій відбулося жеребкування, що визначило склад команд у групах.

Добрий та довгий нічний відпочинок привів учасників на молитву та сніданок, після завершення якого, всі вирушили на футбольне поле помірятись силами зі своїми суперниками. Хлопці мали змогу показати себе в трьох матчах. Також дійти до фіналу, в якому зустрілись з представниками  м. Івано-Франківська та вибороли друге почесне місце.  На закінчення турніру молодь парафії отримала  грамоти, окрім того Денис Максим – звання кращого воротаря і гравця турніру.

Задоволені участю в турнірі та результатами,  вівтарники храму Різдва Пресвятої Богородиці повернулись додому, де їх з радістю зустрів парох о. Михайло Микитчин, з яким спільно подякували за отримані ласки.

 

Подав інформацію: Микола Клімковський