Переможцем конкурсу «Будуймо міцну християнську родину» стала парафія смт Дашава  

З 14 по 21 травня 2017 року, впродовж Тижня християнської родини, у Стрийській єпархії проходив конкурс під назвою «Будуймо міцну християнську родину», метою якого було заохотити парафіяльні спільноти активніше долучитися до поширення подружніх та сімейних цінностей для укріплення авторитету здорової християнської родини в українському суспільстві. На думку журі Єпархіального інституту душпастирства подружжя та сім’ї свв. Йоакима і Анни та Комісії у справах родини Стрийської єпархії, найкраще з цим завданням впоралася парафія Собор Пресвятої Богородиці смт Дашава на чолі із її адміністратором о. Орестом Демком.

Окрім щоденних Молебнів до Пресвятої Богородиці та тематичних проповідей, які були запропоновані програмою відзначення Тижня християнської родини, віряни смт Дашава провели також день духовної віднови, кілька заходів присвячених Дню матері, катехитичні зустрічі для дітей та старшої молоді, і все це на сімейну тематику. Окрім того, впродовж цього тижня розпочалися приготування до родинної прощі, яка відбудеться вже у найближчі дні. А також напередодні конкурсу на парафії розпочався річний тематичний курс «Божий задум для вашого шлюбу», що стало початком формування окремої подружньої спільноти при парафії.

Отож, грошовий приз у розмірі 1000 грн. для подальшого розвитку парафіяльного душпастирства подружжя та сім’ї їде у Дашаву.

Сердечно вітаємо переможців та дякуємо о. Ореста Демку і усім вірянам парафії Собору Пресвятої Богородиці смт Дашава за хорошу організацію Тижня християнської родини та активну працю на благо поширення Божого задуму щодо подружжя та сім’ї.

Адміністрація
Єпархіального інституту
душпастирства подружжя та сім’ї свв. Йоакима і Анни
та Комісія у справах родини Стрийської єпархії

 

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.