“Під Твій Покров прибігаємо, о Маріє Мати наша”, – нічні чування у Жидачеві

27 жовтня 2017 року, в парафії Воскресіння Господнього у місті Жидачеві відбулися нічні чування. Чування розпочалися вечірнею, після якої парох храму о. Василь Юрів звернувся із вітальним словом до вірних та виголосив науку, акцентуючи увагу на поведінці мирян у храмі. Вірні мали нагоду спільно помолитись вервицю та розважати над Страсними таїнствами. Впродовж чувань багато мирян приступали до сповіді, тим самим приготовлювали себе до кульмінації чуваннь, прийняття Євхаристії.

Програма також включала молебень до Матері Божої, адже в храмі зберігається чудотворна ікона Богородиці (Жидачівська Оранта). Сотрудник храму, отець Роман Котів виголосив науку про молитовну пам’ять про людей, які відійшли у вічність. На Літургії о. Василь разом з вірними розважали над богослов’ям Літургії Івана Золотоустого. Після Літургії, священики у храмі читали молитви на оздоровлення та помазали усіх присутніх миром.

В часі чувань, вірні мали чудову нагоду випросити ласки та благодаті від Бога за посередництвом Діви Марії, яка у вигляді Жидачівської Оранти з 1406 року покриває всіх, хто до неї прибігає із своїми молитвами.

брат Роман Пауш,
ЛДС СД

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.