Початок нового катехитичного року на парафії прп. Параскеви с. Кавське

30.10.15 - 129 жовтня 2015 року, в храмі прп. Параскеви с. Кавське Стрийського району, відбулися святкування з нагоди початку нового катехитичного року на парафії. З цієї нагоди до с. Кавське завітав о. Андрій Бінас, Голова Катехитичної комісії Стрийської єпархії, який ласкаво погодився висповідати всіх дітей, бажаючих приступити до Святого Таїнства Покаяння.

Божественну Літургію очолив о. Олег Кобель, адміністратор парафії прп. Параскеви у співслужінні о. Михайла Неїжмака, священика Донецького екзархату.

Після Літургії, о. Андрій звернувся до дітей, привітавши їх і нагадавши про важливість катехизації для належного духовного дозрівання християнина. Також, священик подарував духовну літературу і журнали відвідування для потреб Катехичної школи ім. о. Єремії Ломницького с. Кавське.

Після спільного фото дітей з гостями і викладачами школи відбулися перші заняття, які мали на меті знайомство і узгодження графіку відвідувань кожного з чотирьох класів катехитичної школи.

На завершення адміністратор парафії о. Олег Кобель подякував дітям, отцям і катехитам, які з молитвою розпочали місію, до якої покликав всіх Христос: “Ідіть і навчіть всі народи, хрестячи їх в ім’я  Отця і Сина і Святого Духа”.

Джерело: paraskeva.org.ua