Подорож молоді с. Кавське до Перемишлян та участь у прощі до Унева

100_030025 травня 2015 року 10 членів парафіяльної секції з настільного тенісу с. Кавське разом із о. Олегом Кобелем та о. Володимиром Кузиком з Жидачівського деканату вирушили до м. Перемишляни, щоб взяти участь у спільному тренуванні із учасниками спортивної секції цього міста. За сприяння о. Віктора Мельника, адміністратора храму св. Миколая, відбулися захоплюючі змагання, у яких більшість перемог здобули гості. Після змагань, члени парафіяльної спільноти “Адонай” церкви св. Миколая, приготували дітям перекуску.

Після перекуски, о. Віктор  розповів історію парафії та провів екскурсію у парафіяльній церкві. Чимало нового діти дізналися про постать блаженного священномученика Омеляна Ковча, довголітнього пароха м. Перемишляни.

Чимало позитивних вражень у гостей викликала подорож містом та ознайомлення з його пам‘ятками. Ночували всі у приміщенні парафіяльного молодіжного центру, що діє при храмі св. Миколая.

На другий день відбулася проща до Унівської Лаври “Дорогою зцілення”, у якій взяли участь також і молоді спортсмени. Ця проща була організована для родин узалежнених. Архиєрейську Літургію очолив преосвященний владика Тарас Сеньків, єпарх Стрийський.

Перед початком Літургії, наша молодь мала екскурсію Лаврою, помолилася біля чудотворної ікони Унівської Богородиці та копії Туринської Плащаниці. В часі Літургії прочани приступили до Євхаристії. Отримавши Архиєрейське благословення владики Тараса, після окроплення свяченою водою, молодь вирушила додому.

Це був цікавий досвід, як з духовного, так і зі спортивного плану для наших дітей. Подібні виїзні тренування та прощі будуть проводитися і надалі.