“Подорож на Тавор” – веселі канікули з Богом у с. Березина на Миколаївщині

З 15 по 19 серпня 2017 року, на парафії Покрови Пресвятої Богородиці  с. Березина Миколаївського району, відбувся дитячий християнський табір «Веселі канікули з Богом» для дітей віком 6-14 років. Духовним наставником табору був о. Петро Курпіта з аніматорами: Мартою Довганчин, Марією і Юлею Курпітою та семінаристами Львівської Духовної семінарії бр. Ярославом Мургою та бр. Степаном Мельничуком. Гаслом табору була фраза “Подорож на Тавор”,  тому головною метою та завданням, які ставили перед собою брати семінаристи та о. Петро  – допомогти дітям  усвідомити, як Господь переобразився на горі Тавор, так і ми маємо переображуватися, перемінюватися, щоб могти все більше ставати дітьми Божими, бути ближчими до нього і відновлювати в собі Його образ.

Кожен  день табору розпочинався Св. Літургією, на якій всі бажаючі могли приступати до Св. Причастя. Під час табору діти мали нагоду через призму життя Йосипа Сліпого, якого ми святкуємо 125-ліття з дня його народження, як людина, яка у своєму житті зазнала багато терпінь, змогла переобразити життя нашої церкви і багатьох вірних.

Також діти мали різного роду майстер класи; рисунок, виготовлення ляльки-мотанки і декупаж на пляшках. Танцювали банси, бавилися різні ігри, співали пісні. На завершення табору відбулася теренова гра, спільна ватра, частування дітей різноманітними солодощами та ковбасками.

Організатори табору щиро дякують братам семінаристам, аніматорам та місцевим жертводавцям за надану духовну і матеріальну допомогу для проведення табору.

Повідомив о. Петро Курпіта

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.