ПОДРУЖЖЯ – ЖИВА ІКОНА ЛЮБОВІ ХРИСТА СПАСИТЕЛЯ ДО СВОЄЇ ЦЕРКВИ

У рамках Тижня християнської родини, проголошеного Синодом єпископів нашої Церкви, в четвер, 18 травня, на парафію Собору Пресвятої Богородиці смт. Дашава завітав о. Тарас Бабій, директор Інституту родини Стрийської єпархії. Зустріч розпочалася Молебнем до Пресвятої Богородиці, а відтак було виголошено науку про становище подружжя, родини у сучасному світі та про покликання кожної сім’ї бути місцем зустрічі людини з Богом.

Своє поучення о. Тарас розпочав представленням змісту і значення об’явлень, які сто років тому були проголошені людству через трьох португальський діточок у Фатімі. Зокрема, щодо тематики цього тижня об’явлення провіщають, що основна боротьба між добром і злом відбувається у подружжі, у сім’ї. Ця пересторога має усіх нас спонукати до постійного молитовного стояння і усвідомлення, що ми покликані боротися – однак, боротися не між собою, не один проти одного, але спільно боротися за наші родини проти підступів і напасті Диявола. Адже це він прагне зруйнувати, знівечити родину та із спільноти спасіння, якою Бог кличе бути кожну сім’ю, перетворити її на непосильний тягар і джерело страждання та нещастя.

Подружній союз і любов між чоловіком та жінкою є відображенням відносин між Особами Пресвятої Тройці та образом повноти образу Божого в людині. Великою загрозою, яка нівечить це божественне начало, є гріх та будь-яке зло, що гніздиться у стосунках між чоловіком і жінкою та між усіма членами родини. Любов подружня має стати живою іконою любові Христа Спасителя до своєї Церкви – любові безмежної і безумовної.

Наша парафія з радістю прийняла запрошення спільно пережити Тиждень християнської родини. Адже кожне подружжя, сім’я, родина потребують особливої Божої благодаті, щоб належно щоденно приймати різного роду виклики та провадити боговгодне життя.

Щиро дякуємо о. Тарасу Бабію за Боже слово та допомогу в наших чуваннях і молитвах за християнську родину!

 

Повідомив о. Орест Демко,
адміністратор парафії Собор Пресвятої Богородиці
смт. Дашава

 

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.