Подячна літургія дяків Жидачівського району

41d8fd45-2adf-40e0-a7af-488f96f59c8328 грудня 2015 року в храмі Воскресіння Господнього м. Жидачева відбулася подячна Служба Божа дяків, у якій взяли участь дяки з чотирьох деканатів Жидачівського району: Жидачівського, Журавенського, Ходорівського та Новострілищанського деканатів. Зустріч розпочалася Божественною Літургією яку відслужили о. мітрат Василь Юрів декан Жидачівського деканату, о. Ярослав Турик сотрудник храму св. Воскресіння Господнього м. Жидачів, о. Василь Курпіта адміністратор храму св. Миколая с. Лівчиці та о. Ігор Марусин адміністратор храму свв. Бориса і Гліба м. Жидачів.

Після читання Євангелія до присутніх звернувся о. мітрат Василь Юрів, який у своїй науці сказав: «Дяки мають буди прикладом для наслідування за зразком доброго християнина». Під час Літургії всі мали можливість взяти участь в Святій Тайні Сповіді і в Пресвятій Тайні Євхаристії. На завершення отець декан подякував організаторам, які започаткували прекрасну традицію подячних зустрічей дяків.

Потрібно також наголосити, що подячна зустріч завершувала цілий цикл лекцій для дяків Жидачівського району які відбувалися в парафіяльному катехитичному центрі який діє при парафії св. Воскресіння Господнього. Ці курси проводяться щороку і служать для покращення церковного співу та духовної освіти дяків нашого району.

о. Ярослав Турик,
прес-секретар Жидачівського деканату