Подячна Літургія спільноти «Матері в молитві»

mothers in prayer_126 грудня 2015 року члени парафіяльних спільнот «Матері в молитві» Стрийської єпархії зібрались спільно в Катедральному храмі Успіння Пресвятої Богородиці на подячну молитву за рік, що минає.

З цієї нагоди владика Богдан Манишин, єпископ-помічник, очолив Архиєрейську Божественну Літургію, в часі якої звернувся до присутніх з духовною наукою, розважаючи над текстами Євангелія дня.


Єпископ говорив про вірність Богові, яку людина проявляє у щоденній правді – вчинках, через які осягає спасіння. Також, відзначаючи важливість та силу молитви спільноти «Матерів в молитві» владика Богдан, закликав до вдячності Богові за Його милосердя, котре отримує людина через вислухану Богом молитву.

У Стрийській єпархії першу спільноту «Матері в молитві» засновано 7 березня 2004 року при Катедральному храмі Успіння Пресвятої Богородиці м. Стрий. Сьогодні у єпархії діють 215 спільнот руху «Матері в молитві». Їх очолюють слугині – жінки, обрані з членів спільнот, які мають організаторський хист, авторитет, відповідальні і жертовні в цій справі. Духовним провідником єпархіальної спільноти є о. Мирон Гринишин, адміністратор Катедрального храму Успіння Пресвятої Богородиці м. Стрий, а регіональним координатором п. Анна Форостина.

 

Прес-служба Стрийської єпархії