Подячна Свята Літургія у Ходорівському деканаті

DSC07332В перший день нового 2016 року у храмі Воздвиження Чесного Хреста с. Отиневичі Ходорівського деканату Стрийської єпархії, була відслужена подячна Свята Літургія, яку очолив протопресвітер о. Мар’ян Черепанич у співслужінні з священиками Ходорівського деканату. На богослужінні були присутні також родини священиків та численні миряни,  щоб подякувати Богові за прожитий рік.

Зі словами проповіді до присутніх звернувся о. Василь Лужецький, який сказав: «Сьогодні ми зібралися в перший день 2016 року, щоб скласти подяку Богу за прожитий рік. Надіємося, що прийдешній Рік Божого милосердя принесе нашому народові багато Божих дарів, серед яких найважливішим є дар миру в Україні. Щоб зазнати Божого милосердя ми повинні вчитися бути милосердними один до одного».

Після закінчення Святої Літургії усі присутні спільно помолилися за мир в Україні.

На завершення протопресвітер Ходорівського деканату о. Мар’ян Черепанич подякував адміністратору храму Воздвиження Чесного Хреста с. Отиневичі о. Олегові Флінті,  священикам деканату, їхнім родинам та численним вірним вірним за спільну молитву і побажав прожити 2016 рік чинячи милосердя.

 

Повідомив о. Володимир Соколовський,
прес-секретар Ходорівського деканату