«Покликані до любові та витривалості»

У п’ятницю, 17 листопада в селі Вибранівка відбулася зустріч голови комісії освіти та виховання о. Остапа Микитчина із вчителями місцевої школи на тему «Покликані до любові та витривалості».   У своєму виступі о. Остап заторкнув дуже важливі питання, які стосуються кожного, хто є вчителем, педагогом. У цій не легкій праці є присутній елемент відповідального терпіння, коли потрібно із глибоким розумінням, любов’ю і терпеливістю ставитися до своїх слухачів, учнів. Кожний, хто називається вчителем, має порівнювати себе із «Вчителем всіх вчителів», тобто Христом, який не раз звертався до учнів і до простих людей і не завжди бачив розуміння чи бажання до пізнання у їхніх очах. Тому добрий християнський педагог, із великою любов’ю до ближнього і надією на Господа повинен виконувати своє служіння, щоб передати майбутньому поколінню тільки добрий приклад та гідні знання, для того, щоб кожен учень у майбутньому міг себе зреалізувати, як особистість.

На завершення, всі присутні переглянули короткий відеоролик про вибір особистого служіння, який спонукав кожного учасника глибоко роздумати над своїм покликанням і відповідальністю за кожну дитину, яку вони навчають.

Педагогічний колектив Вибранівської ЗОШ та адміністратор парафії с. Вибранівки о. Анатолій Камад складають щиру подяку о. Остапу Микитчину за такий цікавий та змістовний візит, за відкритість, за прості, однак надзвичайно важливі і потрібні слова, за слово Господнє. Дякуємо, і з нетерпінням чекаємо на наступну зустріч.

Повідомила Соломія Камад

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.