Празник у спільноті редемптористів

Владика Володимир Груца, єпископ-помічник Львівський, очолив святкування дня св. Герарда в Кохавині (смт. Гніздичів Львівської обл.) 16 жовтня 2017 р. У цей день свій празник відзначає спільнота монастиря редемптористів, в якому знаходиться новіціят Львівської провінції Згромадження. На свято зібралися сотні вірних з дітьми, щоб віддати шану святому брату, який присвятив своє життя для служіння найменшим і убогим.

У проповіді владика Володимир звертався до дітей та молоді, котрих було на Літургії велика кількість. Спочатку вів діалог розпитуючи їх хто такий св. Герард, звідки він, коли жив. Потім сам розповідав про його життя і швидку смерть. Герард помер у досить юному віці, але спромігся стати святим, також він був редемптористом, хоча його не хотіли приймати до монастиря, бо мав погане здоров’я. “Нічим особливо не помітний Герард за життя став великим святим після упокоєння, тому що був вірним Богу на щодень у виконанні своїх обов’язків” – сказав владика. Тим самим пригадав кир Володимир дітям і молоді про добре виконання своїх обов’язків в Церкві й в школі чи в сімейному колі.

Після Архиєрейської Літургії на храм урочисто була винесена ікона з мощами св. Герарда, а діти отримали з нагоди свята маленькі солодкі подарунки.

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.