Представники Стрийської єпархії взяли участь у Х Всеукраїнському паломництві військових до Зарваниці

22-23 вересня 2018 року, відбулося Х Всеукраїнське паломництво військовослужбовців і членів їхніх родин до Зарваниці в якому взяли участь представники Стрийської єпархії. 46 прочан, а саме учасники АТО, військові зенітно-ракетного Тереболянського полку, радіотехнічної бригади і ветерани Афганської війни, на чолі з військовим капеланом зенітно-ракетного Тереболянського полку й Координатором діяльності військових та пенітенціарних капеланів Стрийської єпархії УГКЦ о. Юрієм Лесишином і головною комісії Стрийської єпархії у справах душпастирства силових структур – о. Михайлом Кушніром.

Гаслом прощі були слова ап. Павла: «Дякую Богу, якому служу!», над яким паломники розважали на протязі двох днів. Під час відкриття паломництва, темою для роздумів були слова «Вдячність за дар життя», під час відновлення хресних і подружніх обітів – «Вдячність за дар родини», під час Хресної Дороги – «Вдячність за дар покликання», під час заупокійної Божественної Літургії в суботу: «Вдячність за дар братерства», а на Архиєрейській Літургії в неділю: «Вдячність за дар віри».

Щира подяка Благодійній організації «Фонд Карпінських» і Видавничому Дому «Укрпол», завдяки яким вперше за десять років зі Стрия взяли участь у паломництві така велика кількість людей.

Повідомив о. Юрій Лесишин

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.