Представники Стрийської єпархії взяли участь у Всеукраїнській ході на захист прав дітей і сімей

У суботу, 2 червня 2018 року, у Києві вже втретє відбулася Всеукраїнська хода на захист прав дітей і сімей  відповідно до заклику Всеукраїнської ради Церков і релігійних організацій. В ході взяли участь приблизно 10 тисяч вірних різних релігій та конфесій, які прибули з усіх куточків України. Серед них були 150 вірних  Стрийської єпархії з різних парафій, працівники Єпархіального інституту душпастирства подружжя і сім’ї свв. Йоакима і Анни. Організувала  дану поїздку до Києва Комісія у справах родини Стрийської єпархії під керівництвом  о. Тараса Костика, голови  Комісії.

Захід проходив під гаслом «Щаслива родина — здорова Україна!», метою якого є привернути увагу суспільства та влади до проблем захисту прав дітей,  утвердити в суспільстві принципи любові й поваги, виступити на захист сім’ї та  шлюбу як союзу чоловіка і жінки, що відповідає Божому задуму та природі людини, необхідних для гармонійного виховання та здорового розвитку дітей. Бо «Сім’я — як зазначав Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав  — це Божий рецепт людського щастя і будь – які намагання прирівняти до подружнього зв’язку між чоловіком та жінкою інші види співжиття є дискримінацією сім’ї».

Кількатисячна колона у вишиванках пройшла від Софіївської площі центром столиці, майданом Незалежності, Алеєю Героїв Небесної сотні до площі Конституції біля Верховної ради України. По завершенню ходи, на Європейській площі до учасників звернулись члени Всеукраїнської ради Церков, наголосивши на значенні сім’ї та правах ще ненароджених дітей.

Після ходи усіх греко – католиків гостинно прийняв Патріарший Собор Воскресіння Господнього, де кожен зміг відпочити, послухати гала – концерт «Пісня серця» та спільно помолитися за українські родини, беручи участь в Божественній Літургії. Наостанок всі повертались до своїх домівок  в піднесеному настрої від пережитих емоцій,  радісні та щасливі.

 

 

                     Повідомила Марія Гавінська,

керівник Центру передподружнього приготування

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.