Представники зі Стрийської єпархії взяли участь у Всеукраїнській прощі Марійських та Вівтарних дружин до Зарваниці

У суботу 27 травня 2017 року, відбулася перша Всеукраїнська проща Марійських та Вівтарних дружин Української Греко Католицької Церкви до Марійського духовного центру у Зарваниці. У прощі прийняли участь Марійські та Вівтарні дружини Стрийської Єпархії з парафії Катедрального храму Успіння Пресвятої Богородиці разом з о. Андрієм Бінасом, та  с. Антонівка та Жирівське, що на Жидачівщині у супроводі адміністратора парафії о. Олександра Варцаби.

Загалом зі всіх єпархій було понад  4500 дітей. Зустріч розпочалася із Божественної Літургії, яку очолив владика помічник Тернопільсько – Зборівський Теодор (Мартинюк). У своїй проповіді Архиєрей наголосив на важливості служіння дітей Богові, підкреслив значення та особливість місії Вівтарних та Марійських дружин. Відтак Владика Теодор урочисто здійснив посвяту і прийняття нових членів згаданих спільнот.

Після обіду діти мали можливість потанцювати банси, послухати концерт духовної пісні, взяти участь у флешмобі.  Також для Вівтарних і Марійськх Дружин була проведена екскуріся в Марійському центрі. На завершення прощі діти молились перед Чудотворною іконою Зарваницької Матері Божої.

о. Олександр Варцаба,
Голова Катехитичного Деканального Осередку Журавенського деканату

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.