Про фінанси у сім’ї говорили у Дашаві

22 квітня 2018 року у смт Дашава відбулася чергова зустріч подружніх пар. Цього разу на зустріч завітало подружжя зі Львова: Орест та Наталія Притули. Тема цієї зустрічі „Сімейний бюджет і християнський погляд на фінанси». Головними акцентами цієї зустрічі було те, що:

– усе, що ми маємо, є від Бога. Якщо ми це усвідомимо, тоді міняється наш підхід до фінансів, і кожне фінансове рішення стає духовним.

– будь які кошти – це Божий дар, до них потрібно ставитись відповідально. Планувати витрати, контролювати, рахувати, перевіряти.

Недоторканними пунктами у сімейному бюджеті є їжа, одяг, житло, до яких також потрібно підходити мудро.

Розмовляли також про борг і кредити. Рішення щодо цього питання завжди за людиною, але потрібно врахувати усі нюанси: для чого ми берем, у кого позичаєм і чи дійсно зараз нам це потрібно та чи будемо в змозі цей борг віддати вчасно?

Також гості заторкнули тему пожертви і милостині, де гроші, у Божому розумінні, – це засіб перевірки людини і її духовного стану: залежна особа від матеріального чи ні? Якщо для нас дати милостиню чи десятину для храму є важким випробовуванням, то це сигнал для того, щоб переглянути своє ставлення до матеріальних речей і фінансів, щоб побачити, чи людина володіє грошима, чи гроші володіють нею та її душею…

 

Повідомив о. Василь Процик

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.